Only an administrator can add new users.

O nás


novy-projekt-videa38_freezeframe_5

Kdo jsme a proč to děláme?

Čauky mňauky! Abychom byly oficiální a vychované, jsme Blanka a Adéla, duo dynamičtější než Pat a Mat (a o kráse ani nemluvě), které se rozhodlo vytvořit místo pro všechny holky, co se považují za lepší a silnější, než borci vůbec dokážou ocenit.
Co máme v plánu? Chceme vytvořit portál se zajímavými informacemi, kde se nejen něco dozvíte, ale máte možnost se i zasmát a pobavit nad slastmi i strastmi nejen našimi, ale i ostatních, podobně orientovaných kočiček. Jak nás už možná znáte, vydržíme být vážné asi tři věty, takže doufáme, že o vaše pobavení nebude nouze. Nechceme podávat jen suchopárná fakta, budeme vás rozptylovat zákulisními videy, fotkami i sarkasmem na adresu našich pánů tvorstva. A jídlem, samozřejmě.
Proč to děláme? Protože jsme boží a chceme, aby to všichni věděli. Protože testosteronu bylo na těch internetech už dost a je třeba to genderově vyvážit.
Proč byste nás měly/měli sledovat? Protože jsme boží, kdyby to náhodou někdo nepostřehnul. Protože i když by vás náhodou nezajímaly naše plky, pořád se budeme snažit přinášet aktuální informace osvobozené od zastaralých fitness mýtů a zaručených rad stylu jedna bikina povídala.
Chcete být i vy součástí? Klíďo píďo! Stačí použít hešteg #naholkydobry u jakéhokoliv krutopřísného příspěvku na Instagramu nebo na fejsíčku, my vás zasdílíme a ukážeme světu, jací jste fenoméni.
Těšíte se? Měli byste, roztáčíme hvězdná kola.

Zdárek párek, broskvička,
Adél a Blanička

PS.!! Blani je stále naživu, nebojte se nic, jen se přesunula na FITFOODMANIC.CZ, žblepty koučink všechno tam!