Only an administrator can add new users.

Tohle nepoužiješ v tréninku a nejsi NIC!

Tohle nepoužiješ v tréninku a nejsi NIC!

Hořká pravda Trénink Z deníčku Adélky 4 komentáře by

Je jen pár věcí, které dokážou udělat tvůj trénink absolutně nezapomenutelným a poměrem nabraných gainz zcela výjimečným! Léta pozorování ekosystému zvaného posilovna mě samozřejmě činí tím nejvíce relevantním hodnotitelem, páč moje moudrost přenáší aji kotouče!

1.RUKAVICE NA CVIČENÍ

Ty nemáš rukavice na cvičení? Jakože cože?! Holka, hochuuu, vůbec nevíš. Rukavice jsou jedinečným poznávacím znamením nejvíc nejlepších pumpiček z okolí a pravověrných fitness guru. Kompromis mezi top výkonem a dokonale hebkýma ručkama, to chceš. Mozole nechceš. Úchop na kokot a koule v kabelce chceš taky.

2.OPASEK NEBO KORZET

Nahodíš stylový komplet na cvičení a nejlépe preventivně ještě v šatně nasazuješ svou chloubu a konkurenční výhodu nad všema účastníkama hodokvasu svalů, který v gymu probíhá. ZÁSADNĚ ji nesundáváš během celého tréninku, protože tvůj pas může narůst do enormních rozměrů kdykoliv se jen dotkneš činky jiné barvy, než je růžová. Z fitka odcházíš jako vítěz, protože JSI! Sice ses těžších vah ani nedotknul, ale když zabíráš u bicáku, tak nikdy nevíš.

 

3.POTRAVINOVÁ FÓLIE

Řekněme si upřímně, jen dvě věci zabírají na spalování lépe než vyvážená strava a kvalitní trénink. Jsou to potravinová fólie a koks. Výhradně v tomto pořadí. Jestliže si zapomeneš svoji roli, teoreticky může stejně dobře posloužit i alobal, bydlenky sobě. Ale nemám to vyzkoušené. Po kvalitním kardiu na páse nebo stepperu cítíš, jak ti umírají tukové buňky a volají o pomoc. Cítíš taky smrad vlastního potu. A tak to má být.

 

4.ZNAČKOVÝ KOMPLET NA CVIČENÍ

Vysolíš trojku za komplet od Nebbia, jelikož ty buchty na Insta ohledně jejich kvality nikdy nelžou!, a k dokonalosti už ti chybí jen napletené vlasy a umělé nehty do špičky. Když se šteluješ na fotku na internety, tak to musí jít všechno vidět, však nejsi nějaká šmudla v hadrech z Lídlu, neasi. Je úplně jedno, že se legíny rozpářou, když uděláš hlubší dřep, nebo ti rupne triko při tréninku ramen. Borci ví, co letí, takže genericky tlačí kombo snapback, upnuté tepláky a stringer a nastudované vědomosti ohledně oxandrolonu ze skupiny Grznárový citáty.

P. S. Pokud se vám zdá, že jsem zaujatá ohledně hader od Nebbie, tak máte pravdu. Mám od nich 3 kousky oblečení a dva už odešly do věčných lovišť. 

P. S. S. Pokud se vám zdá, že jsem zaujatá vůči všem, tak nemáte pravdu. Já mám lidi ráda. Celkem. Některé :D. 

 

About author

Related articles

4 komentáře

Leave a Comment

Napsat komentář