Only an administrator can add new users.

Hacky do života ženy

Hacky do života ženy

Z deníčku Adélky 5 komentářů by

Po více než měsíci (doufám, že to už nejsou dva, jinak to teda utíkámega rychle) jsem sedla k blogísku a řekla si, že je nejvíc nejvyšší čas něco napsat. Tak jdeme na to, bejby nebude sedět na blogísku sama!

Hacky do života ženy bych sice s nejvyšší pravděpodobností a s čistým svědomím mohla napsat asi až za dvacet let, kdy už budu mít něco odžito, zkušenosti, krémy s kyselinou hyaluronovou, první šediny, vytetované obočko, decentní mikádo a tak, ale vzhledem k tomu, co se děje v politice, v Severní Korei a se světovými oceány, se do toho raději pustím hned. Ne, nehodlám se pouštět do palčivých společenských témat, i když množství IFBB official profilů už je alarmující, spíše jsem chtěla jen demonstrovat, že jsem inteligentní mladá dáma, která ví, co se ve světě děje a nemotá se jen v kruhu proteinů, sacharidů a stahovacích korzetů, ehm. Zatleskám si jdeme dál.

1.Pupalka dá tvému lůnu zcela nový rozměr

Pamatujete, princezny, jak jsme řešily návštěvy tety Vilmy? Rudí soudruzi byl jeden z nejkomentovanějších článků (radost, poplácám se, že), protože jsme se cítily tak nějak doslova pokrevně spojeny… Pustila jsem se do testování vašich tipů a triků a vzešel mi z toho jeden favorit – pupalka! Kontryhelový čaj fajn, ale po asi měsíci už mi lezl krkem, chuť nic moc a hlavně jsem si ho musela vždycky uvařit… Lenost prostě. Vyzkoušela jsem proto pupalkový olej v kapslích a to je bájo! Denně beru 2-3, když Vilma dorazí, zvyšuju dávku na 6, ale cítím se tak svěže a moje lůno je v top formě. A to chceš vědět! Příjemným benefitem jsou silnější vlasy a nehty. A to chceš vědět!

2.Arganový olej tě udělá hedvábně hebkou

Nikdy jsem neměla moc hezkou pleť, nejdříve jsem se o ni moc nestarala, pak jsem na ni plácala páté přes deváté. Nepoužívala jsem extra drahé krémy, takže nevím, jestli jsou ony to, co by mi pomohlo, nicméně jsem díky svému milému (má pod čepicí) vyzkoušela asi to nejlepší – 100% arganový olej. Večer se klasicky odlíčím micelární vodou a potom si pleť namažu trochou arganového oleje, s touhle kombinací jsem měla ksichtík v asi nejlepší kondici. Stačí ho fakt málo, je mastný, ale dobře se vstřebává. Akorát bacha, pak vás okolí má tendenci hladit, ta hebkost z vás přímo vyzařuje…

(No a pak jsem zkusila odličovač s arganovým olejem z DMka a růžový olej a to byla hodně špatná volba, oházela jsem se a teď to napravuju, takže selfíčko nebude)

3.Placebo efekt BIO šamponů

Nevěřím na BIO. S jedinou výjimkou, a tou jsou šampony. Vždycky jsem trpěla na vlasy bez objemu, měla jsem je připláclé a moje hlava vypadala ještě větší, než ve skutečnosti je, a to nechceš. Začala jsem používat značku Naturallium anebo Alvedre BIO a najednou tyvole, objem dělá dojem, pojď miiii. Nevím, jestli je to absence parabenů, nebo je to placebo, ale funguje to a já jsem jak z reklamy na Schaumu, moje vlasy taky a všichni jsme spoko.

4.Olejíček na holení

Možná budu s těma olejema trapná, ale po holení jsme měla vždycky červené pupínky, škrábala jsem se a maras prostě. Ale když používám holící olejíček od Balea, svět je zase krásné místo. Musíte žiletku častěji omývat, ale ten výsledek stojí za to. Sbohem červeným pupínkům! Samozřejmě bych mohla zkusit brazilskou depilaci, ale po přečtení reportáže od Blani bych tam nešla nikdy. Leda kdybych se chtěla za něco potrestat.

5.Ricinový olej

Adélo, ty toho na sebe spotřebuješ víc než na vaření, ne? Pamatujte, že kdo maže, ten jede. Ano. Měla jsem asi pět let umělé řasy a z mých řas po sundání zbyly takové pahýlečky, nešly ani namalovat, nezvedal se žádný vítr, když jsem mrkala, nuda, šeď. Nasadila jsem asi  měsíční kůru, ricinového oleje samozřejmě, a čím dál častěji jsem viděla, že jsem seksi. Jen bacha, když se olej dostane do oka, páč ho na řasy dáte moc (doporučuju nanášet vatovou tyčinkou nebo starým kartáčkem z řasenky), začnete vidět rozmazaně, ale přejde to. Hlavně si ten ricinový olej nemažte nikam jinam, protože když pomáhá na růst řas, tak pomáhá na růst všech chloupků, takže aby z vás nebyla nějaká Nataša z Podkarpatské Rusi.

Tak jsem si zahrála na beauty blogerínu, akorát v článku nemám žádné affil odkazy a slevové kódy na nákup, tak nevím, jestli se vám bude líbit. 

A jaké jsou vaše tajné tipy, triky, točky? Abychom byly všechny šik, holky si mají pomáhat! A pokud mají pánové co říct, s chutí do toho, necháme si poradit!

P.S. Zjistila jsem, že od minulého článku uběhly skoro tři měsíce. Nemám slov :D.

About author

Related articles

5 komentářů

  1. Pupalkový olej už googlím! 😀 Ricinový olej jsem kdysi používala a neviděla jsem rozdíl. Ale! Pár lidí, nezávisle na sobě, mi tou dobou říkali, že mám nějaký dlouhý řasy 😀 Takže to pomáhá, jen když se člověk vidí každý den, nevidí to 🙂 A ještě rada pro tebe, zkus si po odlíčení micelárkou obličej opláchnout vodou, micelárka vysušuje a moje tři kosmetičky (ano, často jsem se stěhovala :D) mi ji všechny zakázaly 😀 Něco na tom asi bude :). Je tam mýdlo, když micelárka spadne, pění. A mýdlo co? Vysušuje.

Leave a Comment

Napsat komentář