Only an administrator can add new users.

Řekni mi, co děláš, a já ti řeknu, jaký jsi

Řekni mi, co děláš, a já ti řeknu, jaký jsi

Hořká pravda Trénink Z deníčku Adélky 16 komentářů by

Po měsíci a půl od posledního článku se pouštím do těžce vědeckého tématu, založeného na letech pozorování a bádání. Ukousla jsem si velké sousto, ale jíst sushi po kouskách umí i amatér, kdežto sníst celou rolku najednou, to je majsterštyk.

1.Dělám crossfit. Ouu, začínáme pěkně zvostra. Dobře, tipuju paleo, ale koketuješ i s veganstvím. Doma máš většinu hader od Reeboku, ale semtam i Nike, Adidas je sprosté slovo. Na trénink nosíš zásadně minimálně dvoje boty, kraťasy, legíny, triko s krátkým rukávem a nátělník. Nakonec ale stejně skončíš bez něj. Kdykoliv se ti něco povede, chceš si plácnout, s kýmkoliv. Máš neskutečnou spotřebu magnezia, většinou ho máš po tréninku úplně všude. Ve tvojí tašce na trénink bys přestěhoval půlku Somálska. A kšiltovku nosíš zásadně kšiltem dozadu. Fotíš si stržené mozoly, je to symbol nadsamectví.

2.Dělám fitness. Bikiny, kulťák, physique. Máš tuze rád izolované cviky a kuře s rýží. Nesnášíš, když tě chce někdo vzít někam na jídlo. Na každém tréninku si děláš selfíčko, protože Instagram nezná výmluvu na denní světlo. Dennodenně si připravuješ krabičky, vážíš se a pravidelně chodíš na InBody, abys znal přesné procento tělesného tuku. A to vše s heštegem #stestiprejepripravenym a #nopainnogain. Cvičíš v kšiltovce (kšiltem dopředu) a s otíkovskýma sluchátkama na uších, páč jedině tak se můžeš soustředit na svůj hardcore trénink. A taky děláš poloviční dřepy. Nosíš hadry od Nebbia, Body Engineers nebo Gymshark, i když jsou to shity, hlasu většiny neporučíš. Natajňačku okukuješ zadky holek, co potkáváš a odhaduješ, jestli cvičí, nebo se válejí na gauči.

3.Dělám funkční trénink/primal move/street workout. Nikdy nevíš, jak to vysvětlit. Děláš všechno, co jde, naboso. A když se ti zapíchne nějaký střep do nohy, tak nosíš barefoot. Máš rád všechno funkční, pro jistotu nosíš všude rejoice kalhoty, nepromokavou bundu a funkční spodní prádlo, aby to všechno fungovalo v topu. Odsuzuješ lidi, co neumí stojku nebo shyb a cvičí s osou, jsou to chcípáci. Nejčastěji říkáš slovo mobilita a pozoruješ lidi ve svém okolí čistě za účelem posouzení jejich disbalancí. Nejíš lepek. Nechápeš lidi, co cvičí jen vevnitř, protože ty si dokážeš střihnout vlajku klidně i na autobusové zastávce.

4.Dělám silový trojboj. Nesnášíš kardio, nebo aspoň děláš, že nesnášíš kardio, ale na tajňačku si semtam dáš třeba veslo. Více než tři opakování jsou kekel, více než pět je na srdeční kolaps. Odsuzuješ lidi, co cvičí izolovaně, vícekloubové cviky jsou nejvíc a nechápeš, jak někdo vůbec může jezdit bicák, tricák, nebo lýtka! Na tréninku se moc nezpotíš, takže po něm můžeš jít klidně na rande, nebo do opery a nikdo nic nepozná. Máš triko „Jsem princezna, vole“, růžovou čelenku do vlasů, růžové baleríny na mrtvolu, anebo aspoň růžovou duši. Všem říkáš, že jsi strašně ráda, že děláš silový trojboj, páč můžeš hodně jíst. Sežereš všechno. Směješ se bikinám a kulťákům. Nejspíše ti poslal žádost o přátelství Jarda Hyžďál.

5.Dělám vzpírání. Nemáš rád crossfiťáky, jelikož mrví techniku vzpírání, a šikanuješ ty, co dřepujou naboso. Odsuzuješ lidi, co jezdí trojbojařský dřep a sumo mrtvolu, protože jsou to pacviky. Ještě více lidem cpeš, že můžeš hodně jíst, páč máš mega výdej. V restauraci si objednáváš hlavní chod jako předkrm, hlavní chod jako hlavní chod a dezert. Jsi vrchol evolučního vývoje. Ještě více se směješ bikinám a kulťákům, když jezdí izolované cviky. Neuznáváš Reebok, je to totiž crossfiťácká značka. Jako vzpěrač nosíš legíny a doufáš, že ti zadek očumujou všechny holky v dohledu, i když stejně v hloubi duše víš, že ho máš lepší než ony samy. Moc se nefotíš bez trička, vánočka nikde. Šiješ s sebou, když vidíš cvičit lidi v nátělníkách, co jejich klouby, panebože. Lidi se tě ptají, kolik dáš na bench, a ty máš chuť na ně hodit naloženou osu.

6.Dělám extrémní překážkové běhy. Jednou sis zaběhnul Spartan race. Ok, možná dvakrát. Máš Spartan úplně všude, když se jednou budeš vdávat nebo ženit, bude to určitě tam, pěkně v bahně. Chceš, aby tě někdo v cíli požádal o ruku. A taky rád platíš za válení v bahně, protože Spartan race není jen závod, je to životní styl. Na potkání zdravíš lidi AROOO! Jsi ve všech skupinách Spartan race na FB, chodíš na srazy a zásadně nosíš čelenku Spartan race. Máš slabost pro hromadné rozcvičky. Snídáš vajíčka a koketuješ s paleo, směješ se lidem, kteří cvičí jen ve fitku, a pijou protein. Energetické gely máš stále u sebe, nikdy nevíš. Tvoje životní meta je Trifecta.

Kdo se v tom poznává? Přidali byste něco? A máte rádi hejterské články, anebo si o mně myslíte, že jsem zakomplexovaná 🙁

P.S. Je to nadsázka. A samozřejmě to nemyslím vážně. Teda aspoň ne úplně všechno. 

P.S.2. A kdo to nepozná, asi se mu nebude blogísek moc líbit :(. 

P.S.3. Máme vás ale rády úplně všechny, ať děláte cokoliv <3.

About author

Related articles

16 komentářů

  1. Dělám crossfit a nosím Adidas (nebo legíny z Lidlu). Tak nějak jsem tušila, že jsem out :-(( Reebok oblečení se mi nelíbí a ani mi nesedí. Vůbec. Plácnem si? 😀

  2. Tak nějak nevím jak vysvětlit, co dělám, škrábou mě u toho moje merino spodky, a lídlácký podkolínka, Když on je to asi corssfit, ale tričko z minulého překážkového závodu jsem nechala na hraní králíkoví, kšilt nosím odpředu, a tak nějak nepasuju 😀 Jsem mutant! 😀 Super článek jako vždycky, sice je vydáváte sporadicky, ale stojí to za to #kvalitka

    • To nevadí, že jsi mutant, my si tě ceníme i tak! 😀 Díky, díky, nebudu kecat, ne vždycky se píše dobře, ale tohle se psalo hodně dobře 😀

  3. Výborné, docela mě to rozesmálo, hlavně to s tím Jardou! :DDDDDD Jsem rád, že dělám od každého trochu, takže se mohu vidět v mnoha sportech a mohu podpořit tu teorii s těmi komplexy a tak 😀 Hlavně i někteří kluci to tak mají (třeba to s tím zadkem v legínách u vzpěračů :D)

Leave a Comment

Napsat komentář