Only an administrator can add new users.

Já vs. já

Já vs. já

Hořká pravda Z deníčku Adélky 12 komentářů by

Největším nepřítelem tebe samotného jsi právě ty! Ouujeee, motivační dávka tohoto příspěvku je splněná a já si můžu vesele psát o periodě. Lekli jste se, že už zase? Ne, dělám si srandičku, i když zvláště pánové po tomto tématu určitě prahnou, dneska se budu věnovat sama sobě. Žádné hluboké myšlenky ode mě nečekejte. Nechci zase moc překvapovat.

Dala bych si creme bruleé X Kde je  chleba s vajíčkovou pomazánkou?! A bude brzy?

Několik let zpátky byl největší svátek dát si v kavárně něco, co znělo francouzsky a neuměla jsem to vyslovit. Trend „návratu k tradičním hodnotám“ ale nabídky podniků změnil a momentálně je nejvíce posh chleba s pomazánkou. Ten s vajíčkovou navíc sbírá lajky, co víc chceš. Mamky by z nás měly radost. A my bychom měli radost, kdyby nám je zase dělaly na svačiny :(.

Vypadám s tím beďarem jako nosorožec, musím to POŘÁDNĚ zamaskovat X Venku je tma/svítí hodně slunce/třeba budu potkávat jen slepé lidi

Změnily se mi i priority, co se týče mého vzhledu. Několik let na zpět jsem byla schopná se ráno šlechtit hodinu, jen aby náhodou nešel nikde, ale fakt nikde vidět ani jeden pupínek. Vidět samozřejmě šly, a já si to po městě štrádovala s pořádnou dávkou paštiky v domnění, že jsem kosmopolitná. Teď mám celkem na párku, dokážu z domu vystřelit i za 10 minut s mantrou, že to není o množství mejkapu, ale o zadku, nohách a tak. Možná si celkem fandím, ale… Jo, celkem si fandím.

Vlasy si musím mýt každý den, jinak budu jak mastikulka X Suchý šampon, pojď miiii

Suchý šampon je obecně nejlepší kámoš sportující ženy. On a sportovní podprsenka. Už nejsem nejmladší ročník a tak čas věnovaný svým kadeřím raději věnuju spánku a culík to vždycky jistí. Někdy se mi sice stane, že se po celém dni dozvím, že to vypadá, jako bych měla v hlavě koks, ale sorry kamo, moje vlasy, moje lajna.

Čím víc push up, tím líp X Bez kostic jsem v ráji

I když příroda ke mně nebyla zrovna skoupá a to, co mi dala v neschopnosti zapojovat trapéz při vzpírání, mi nadělila v hrudníku, nebála jsem se kupovat si ještě vycpané podprsenky. Někdy se toho akorát bálo okolí, ehm.  Jenže všechny ty ultra push up podprsenky měly jednu nevýhodu, byly strašně nepohodlné a výhodu v tom, že při srážce s autem by hůře dopadlo to auto. Nebo aspoň teď, když jsem objevila kouzlo bezkosticových podprsenek, mi to tak přijde. To se člověk cítí úplně jinak, tak volný. Tak lehký. Nepřítelem je jen zima a časem sílící gravitace, ale bench to jistí.

Tam nesmím chybět, to bude party roku X Víš, já se asi radši vyspím, desátá je moje hodinka

Několik telecích let jsem fakt musela být všude. Žádná párty mi neunikla, alkohol tekl proudem, smažáky všude, kam se podíváš. Byly to dobré časy a nikdy jich nebudu litovat. Teda při vzpírání jich trochu lituju, páč kdybych začala dříve, tak bych mohla být i lepší, že. Ale obecně jsem ráda za tu divočinu, tancování po stolech a tak. Jsem vyřáděná, nesedím smutně doma a neříkám si, o co všechno jsem přišla. Nicméně teď je pro mě každá párty ne utrpením, ale přečkáváním kritických hodin, kdy klasicky spinkám, a několikadenním doháněním spánkového deficitu. Už mi chybí jen károvaný župan, natáčky a háčkované bačkory.

Ty tohle fakt jíš, jo? X Dám si ten koblížek s nutelou, že

Jednu dobu jsem asi byla celkem na facku. Nejedla jsem nic „nezdravého“, nic, co by mohlo mít cukry, tuky a chuť. Clean food radikalista. Asi jsem si tím musela projít, abych našla rovnováhu a teď už vím, že když jím jenom rádoby healthy food, není to ono. Protože makra z koblížků a donutů jdou rovnou do gainz. A taky se cítím tak moc, mmm jako bikina na dietě.

 

Takže tak, skoro to vypadá, že ze mě vyrostla samostatná a inteligentní dospělá bytost. A co vy? V jakých zásadních věcech jste prozřeli a co považujete za milníky svého života, které byste klidně označili za životní událost na fejsíčku? 

 

About author

Related articles

12 komentářů

  1. Jako jo no, kde jsou ty časy, kdy jsem propařila noc, a šla ráno do školy/práce. Jakože občas to ulítne, a stane se, že si dám v pátek pár skleniček navíc (v tom horším případě jdu další den do hor na celodenní túru), a nebo to v práci odtrpím a straním se šéfa. A taky jsem kdysi řešila každou módní blbost. Teď jsem ráda, že seženu rifle, které mi sedí, nemusím je zkracovat a jestli jsou moderní mám na párku. Taky jsem měla tendence řešit, jestli mi všechno spolu ladí. Lak na nehty, triko, kabelka a boty. Dneska jsem na sebe nabalila péřovku, koženou kabelku a trekový boty. protože kozačky a kabát už jsou „zazimovaný“ (j*bat, teplo je nejdůležitější). Někdy se děsím toho, co bude za pár let. Jestli třeba vylezu do večerky v pyžamu a v kroksech nebo tak něco 😀

  2. To je tak epesní článek, že jsem se smála asi milionkrát, až na mě přítel blbě hleděl 😂 ještě jsem nepotkala nikoho víc ironickýho než sebe samu. Tohle mínění skončilo ve chvíli, kdy jsem objevila tyhle stránky. Chci vás obě osobně vážně moc poznat, ať se chechtám někde nad ciderem než nad obrazovkou monitoru 😂😂😂

    • Klidně se můžeme potkat, ale bude to tak strašně vtipné setkání, až bychom na něj měly začít prodávat lístky :D. Přítel by si nás měl taky přečíst, aby věděl :D!

  3. Amen, sestro! 😀 Celá já. Tílko do kalhot, protože teplo především! A podprsenka s kosticema nebo makeup?? To už jsou pro mě cizí slova! (naštěstí) #naturalbeauty Ať žijí sportovní podprsenky a postavila bych oltář člověku, co přivedl trend braletek (nebo jak se těm geniálnostem říká) Jo a podpatky jsou sprosté slovo. Nic jiného než tenisky na nohy už nevezmu (kdybych náhodou potřebovala utéct před úchylem, nebo tak…) Hlavně že jsme dospělé, sofistikované ženy!! Tak neasi 😀

    • Moje sbírka bot na podpatku bude nejspíše sloužit dalším generacím než mně 🙁 😀 A hlavně víme, jak jsme sexy jen tak, přirozené 😀

  4. haha moje vlasy-moje lajna 😀 potom to vymyvat a vycesavat…sa vzdy pytam sama seba, ci to neumyvanie a pouzivanie sucheho samponu (par dni v rade :D) stalo za to, ked mam potom vlasy jak beton 😀

Leave a Comment

Napsat komentář