Only an administrator can add new users.

Vánoce, Vánoce … už přišly

Vánoce, Vánoce … už přišly

Strava Z deníčku Adélky 2 komentáře by

Vsadím se, že momentálně ležíte doma na gauči, narvaní do fullu, ale stejně byste si ještě něco dali. Jsou přece Vánoce! Samozřejmě mimo zaryté fitnessky a fitnessáky, kteří i na štědrovečerní večeři měli rýži s filé na vodě. Ale ti nejspíše náš blog nečtou, protože by už jim dávno došlo, že si z nich děláme srandu. A tak tu momentálně jsme pro všechny, co funí, slibujou, že takhle už se cpát nikdy nebudou a ví, že o Vánocích se kalorie nepočítají.

Kvůli žádné hluboké myšlence nepíšu, taky jsem přecpaná, nemyslete si. Spíše by mě zajímalo, jaké Vánoce jste měli vy. My totiž máme naše čtenáře moc rády, nejvíce, když se jim líbí naše články a když nás chválí.

U nás doma žádné speciální zvyky nedodržujeme. Moje Vánoce začaly v pátek, kdy jsme s kamarádkami vyrazily na party hard do Frýdku, což je oxymoron sám o sobě, páč tam to není úplně top strop party, ale spíše taková vesnická ejchuchu, sláma v botách, flitry, peroxidové hlavy a špatné velikosti podprsenek. Doma jsem byla jako slušná dívka v půl 2, abych už od rána mohla potlačit veškeré tendence vidět zlaté prasátko. Ráno jsem nasadila tvaroh, aby moje gainz zůstaly na svém místě, a potom už jela trojboj cukroví – vánočka – ochutnávání bramborového salátu. U toho je každoročně bitka, avšak letos táta zcela neprozřetelně usnul, a tak se žádná agrese nekonala. Nicméně nejvtipnější okamžik dne přišel, když maminka posedlá rovně zasazeným stromkem, kolem něj tak dlouho kroužila a rádoby rovnala, až zahučel na zem.  Nasvědčovalo tomu pár okolností, jakože předtím si málem ustlal cca 6krát.

Naštěstí se tady ty věci u nás neberou nijak tragicky, chvilku jsme se s mamkou řezaly, načež jsme usoudily, že bude nejlepší počkat na neohroženou hlavu rodiny, aby celou situaci napravil a sklízel obdiv. Pak už nám stromek nespadl ani jednou, takže nuda. Večeře klasická, mám slabost pro rybí polévku, protože pro mě má punc jedinečnosti, takže jsem si pro jistotu přidala, máme ji jen pár litrů. U večeře je u nás legrace, moc si na tiché stolování nepotrpíme. Mám i poměrně vtipného bratra, ale jelikož nečte tento blog, tak se to asi nikdy nedozví :D. Úprk ke stromku, kde měl jako vždy nejvíce dárků taťka, průběžné doplňování živin, především trans nasycených mastných kyselin, a pohádky. Podle fotek a zpráv z Instagramu tipuju, že Blánž a spousta dalších vyjedla půlroční zásoby pro somálskou vesnici, tudíž v pořádku.

No a co vy? Splnil vám Ježíšek aspoň jedno přání, nebo jste tu strastiplnou cestu ke stromečku plnou kalorií absolvovali zbytečně?!

Naše epes grades vánoční přání.

P.S. Pokud vás má partner rád i s 6měsíčním bramborovosalátovým břichem, vězte, že je to ten pravý. 

P.S.2. Pokud má blbé kecy, sněžte ho taky.

P.S.3. Pokud partnera nemáte, nic si z toho nedělejte, aspoň zbude víc pro vás.

About author

Related articles

2 komentáře

Leave a Comment

Napsat komentář