Only an administrator can add new users.

Jak přes Vánoce přibrat. Tuty.

Jak přes Vánoce přibrat. Tuty.

Hořká pravda Strava Z deníčku Adélky 8 komentářů by

(Upozornění: V článku nenajdete žádné zásadní vědecké informace. Nechci, abyste byli zklamaní, tak to píšu naféra. Dokonce tam nenajdete ani zaručený návod na to, jak být sexy. Mrzí mě to.)

Ženské, mužské, dětské, trans magazíny, časopisy o zvířatech, pro homosexuály, pro metalisty i ty vyráběné z ručního papíru s bio inkoustem preventivně už od října píšou o tom, jak na Vánoce nepřibrat ani deko a jak být po Vánocích nejlépe ještě hubenější, krásnější, schopnější, přitažlivější a více posh nebo fancy. Rozhodla jsem se jít opačným směrem, jelikož titulek „Jak přes Vánoce přibrat“ tutově obsadí první pozice na Google páč chceme být s Blánž slavné a samo se to jako neudělá.

stazeny-soubor

Ze všech stran se na člověka valí kecy o tom, co všechno dělat pro to, aby nepřibral jediný člen domácnosti včetně křečka. Protože vyžrat se o Vánocích je daleko horší  a má daleko větší dosah na globální oteplování a kácení pralesů, než vyžrat se kdykoliv jindy přes rok. Za každý tvůj gram sádla vysadí jednu palmu olejnou! Celá ta hysterie stoprocentně zaručených návodů je směšná. Pokud totiž máte nezkrotné stravovací návyky i během roku, tak ty 3  kila nabraná přes Vánoce, v celkovém množství zcela zaniknou a na konci roku můžete bilancovat se stavem nepřenosný (!!!) automat na Colu.

Na druhé straně pokud se celý rok tak nějak zdravě hlídáte, sportujete, souložíte, smějete se a čtete náš blog, tak vám ty tři nažraná kila během svátků nic neudělají (anebo je vám to úplně jedno) – v 90 % se totiž jedná o vodu, kterou v sobě držíte v souvislosti se zvýšeným příjmem sacharidů z vanilkových rohlíčků. Abyste totiž během nějakých 3 dnů (24., 25., 26.12.) ztloustli o 3 kila nefalšovaného a řádně prorostlého sádla, tak byste asi museli být supermani. Pakliže se cítíte odulí, není nic jednoduššího, než si zajít zacvičit a budete zase fenomenální vlastní zkušenost, respektive každodenní zkušenost.

10844036_809933819052587_70156775_n

Jako 25letá zkušená harcovnice přemýšlím, jestli jsem někdy nějak řešila vánoční žravky a to, kolik jsem zpucovala cukroví. Asi ani ne, snad jen jeden rok v období svého těžce klííín období, ale ani za to bych ruku do ohně nedala. Preventivně kokínkuju během celého roku a tudíž mě sacharidové tsunami nemůže rozhodit. Navíc se snažím cvičit i o svátcích (páč ten rozjezd po více dnech bez tréninku je velmi, ale velmi nepříjemný), takže zůstávám sexy i po novém roce a teď tu pohádku o třech čunících.

Když si to vezmeme kolem a kolem, tak jako pravidelně sportující samyce nebo samec se zdravým úsudkem vlastně nemáte šanci přes svátky přibrat. A to je dost mrzuté. V tomto případě radím jediné – protáhnout si svátky až do února, tak je aspoň nějaká šance na úspěch na adepta do rozhovoru Cosmogirl: „Jak se vyrovnat s kily navíc a připadat si sexy nahá i za světla“.

Za dva týdny vyjde vánoční speciál (no, jediné, co tam bude speciální, bude obrázek soba), kde bude recept na vánoční perníčky (s moukou, cukrem, medem a celkově surovinama ze supermarketu a ne ze Sklizena – sorry) a spoustu svařeného cideru. Teda v mém případě jednou třídeckou, už nejsem nejmladší. A společně si uděláme pěknou vánoční atmosféru asi na mě jdou vánoční hormony.

f20e97aca32747fab177389af9f7e59b

P.S. Jo a ještě jsem zapomněla na ty tipy… No, válet se aspoň týden na gauči a jíst do fullu. Ale musíte se válet v drobcích, jinak je to o ničem.

P.S.2. Ale stejně chcete být po Vánocích všichni vysekaní do nesmyslů, takže návody jsou zbytečné :(.

 

 

About author

Related articles

8 komentářů

  1. Shodou okolností jsem jeden článek o tom jak nepřibrat přes Vánoce četla, líbí se mi, že jde někdo opačným směrem.. ta ironie a sarkasmus je články posílá na první příčky žebříčku oblíbenosti!!! 😀 jako ono je logické, že když člověk nechce přibrat, tak že kromě pojídání kokin to chce i hýbat se a něčím kvalitním to vyvážit 😀 Holky jste skvělé, nechápu kde berete pořád ten humor a inspiraci na psaní 😀 ale nepřestávejte, pravidelně u Vás prokrastinuji místo učení na zápočty 😉

  2. Vy jste prostě Superwomen, zbožňuju vás! A ten váš humor plnej barvitejch metafor alá Dr. House taky. Btw o Vánocích si s Vámi virtuálně přes internet přiťuknu vanilkovým rohlíčkem. 🙂

Leave a Comment

Napsat komentář