Only an administrator can add new users.

Jak jsem šla na EVLS

Jak jsem šla na EVLS

Hořká pravda Z deníčku Adélky 8 komentářů by

EVLS je událost všem fitnessákům zaslíbená, kde by nemohl chybět snad ani Frodo, kdyby se odehrávala ve Středozemi (doufám, že Středozem má něco společného s Pánem Prstenů, pakliže ne, tak tuto skutečnost přejdeme jakože nic). A my s Blánž (to mi zase evokuje seriál Dallas, ale myslím, že to zní dost fancy) jsme se rozhodly jít taky, protože kde jsou proteinové tyčinky a proteinové lívance a proteinové zmrzliny, tam my rozhodně nemůžeme chybět. Po prvotních zmatcích, kdy jsme dorazily asi o hodinu později, než jsme plánovaly, jsme stanuly tváří tvář svatostánku Tipsport Arény, familiérně Tipáči. Nenasnídané, ale za to vyštajlované tak, že bychom z fleku mohly fotit kalendář (Či)Činek pro rok 2017, až tak byly ty zadky jako ze železa.

Hned u vchodu první zadek odhalen tak, že prostor pro fantazii prostě nezbýval. A tak to bylo vlastně celou dobu. A to nejsem nijak prudérní. Logicky nejde posuzovat formu závodnic ve svetrech po babičce. Nicméně celá procházka po Expu by charakterizovalo PRDEL… PRDEL… PRSA… ETIKETY OD NEBBIA HADER ÚPLNĚ VŠUDE… PRSA… PRDEL…PRDEL… FREDDY… PRDEL… PRDEL… PRSA… JÉÉÉ, PROTEINOVÁ ZMRZKA… PRDEL. Kapacita uliček nezvládala množství lidí už ve 12 dopoledne. Večer, anebo v sobotu to musel být Pražský masakr proteinovou pilou. Dokonce jsem potkala pár zajímavých sportovců, ale jsem stydlín, takže selfíčka neproběhly. Se mnou se chtěl fotit jen Fifa Grznárů, tak se teď cítím trošku zhrzeně ale nic, co by nespravila ruská zmrzlina, to není.

Oproti očekávání to bylo dost skromné. Nechci vyznít jako největší hejtr, naopak dost oceňuju práci lidí, kteří pořádají podobné události, ale bylo to volajaké čudné. Stánky u záchodů, uličky tak úzké, že se tam někdo s pořádným véčkem (nechci ukazovat na sebe) nevejde, a tři stánky ve vedlejší hale. Myslím, že EVLS by si zasloužilo důstojnější prostředí, více vystavovatelů, více programu. Samozřejmě se jedná primárně o kulturistickou soutěž, k ní připojené EXPO a letos i soutěž v benchi, který je asi nejnudnějším cvikem z velké lifterské trojky cítím, jak se do mě zabodávají pohledy všech 18letých bodybuilderů, pro něž je evrydej benčdej, exhibice miláčka všech Jirky Tkadlčíka a v sobotu i crossfitové závody Bestie Open. Pakliže jste Tipáč navštívili jen v pátek dopoledne jako já, tak jste z programu moc neměli, ale dobře nám tak, neměli jsme být tak hrrr. Já asi tak nějak potřebuju akci a výkony, vidět um v přímém přenosu. Naolejované Julie a Romeové mě moc neberou. Shrnula bych to tak, že jsem z celé akce rozpačitá. Přirovnala bych to k návštěvě výstavy koček. Nemám ráda kočky. Prohlídla bych si granule a konzervy a po pěti minutách by mě to přestalo bavit a šla bych domů.

Do budoucích let bych si určitě dala pozor na ochránce přírody, Greenpeace by měli žně. Tolik zaříznutých kachen na jednom místě je totiž na pováženou.

kaceny

P.S. Ptáte se, proč jsem tam teda lezla, když ke kulturistice nemám vztah? No, páč jsem chtěla, aby mě lidi poznávali, chtěli se se mnou fotit a porovnávat bicáky. Ani jedno se nestalo. Život je hořký.

P.S. 2. Ale některé princezny tam měly fakt hezké postavy, ještě že nezávidím.

About author

Related articles

8 komentářů

  1. HAHAHAHAH NEJVIC se bavim!! 😀 😀 uvazovala jsem, ze bych se tam FAKT chtela podivat, ale presne si vystihla vsechno, proc jsem si rekla, ze se na to OPET vykaslu. i kdyz bych potkala spoustu lidi, se kteryma bych chtela fotku, stejne bych se neodhodlala. sraly by me zastupy lidi vsude..a i kdyz razim heslo „zadarmo i zloutenku“, tak se stejne vzdycky stydim narvat si kapsy vzorkama zadax 😀 takze diky za detailni reportaz, bravurni vykon Adelko. <3 <3 ostatne jako vzdy.

Leave a Comment

Napsat komentář