Only an administrator can add new users.

NEŠOK! Není každý břišák, co se rýsuje

NEŠOK! Není každý břišák, co se rýsuje

Z deníčku Adélky 2 komentáře by
Tímhle článkem si možná …. nanosím bahno do vlastního hnízda, ale je načase vyslovit jednu krutou pravdu, kterou nejspíše všichni tuší, ale tak nějak se moc neříká nahlas. A to tu, že sociální sítě lžou a zkreslují a ve světě fitness, kde je bitka o sponzory a fitness korzety, to platí obzvlášť. Jasně, to se týká hlavně celebriket, které mají aspoň  500 tisíc sledujících a víc? Že ta vaše spolužačka, která se náhodou nachomýtla k bikiny fitness a clenbíku a oxíku určitě vypadá ve skutečnosti stejně, když na fotkách je to taková čičinka? Pozor, pozor, kuřátka, filtry a fotošop dokáží udělat fitnessku i ze mě.
     Fitness, doplňky stravy a sportovní oblečení jsou obrovský byznys, který navíc v současnosti nabírá na obrátkách, protože heštegy fitgirl, fitness a fitnesslajfstajl přibývají jako physique modelové po zjištění účinků peptidů. A není divu, že každý si chce ukousnout ten svůj krajíc. Býtkůlový a mít peníze jen z toho, že se umíš natočit za správného denního světla a fází Luny do objektivu foťáku, to chceš.  Pokud se podíváme na realitu, existují dva scénáře. Buďto váš fitness guru s permanentně a celoročně nařachanou formou ve skutečnosti vypadá tak nějak jinak. Respektive tak nějak menší, zalitější, s ne tak pevnými tvary, hedvábně hebkou kůží, donebevolajícími křivkami. Anebo tak vypadá pár dní v roce, nafotí tři prdele fotek, které následující rok postuje a ve vás tak nechává dojem, že jste neschopní, když svoji vánočku obdivujete jen jednou za rok, přesně 24.července v 8 hodin ráno, A vánočka se pak už neobjeví… Nikdy…
photoshopped_pictures_09
Říkáte si, jasně, týká se to jen těch vrchních 5 tisíc, kteří utvářejí fitness trendy a jejichž fotky máte nalepené na ledničce pro případy, kdy dostanete chuť na 2 nebo 8 deci vína. Ne tak úplně. Nehodlám jmenovat a ukazovat prstem „ty a ty, vypadáš jinak a máš méně kulatý zadek a větší fald a co ty ramena“ ?! I já byla tak naivní, že jsem věřila fotkám, sebeprezentaci poloviny lidí z české fitness scény. A pak jsem díky své práci, zájmům a bydlení v Praze, kde je největší koncentrace svalů a injekčního testosteronu na metr čtvreční potkala jednu fitchick, pak druhou, pak nějakého kulťáčka. A nestačila jsem valit oči a tvářit se přitom jakože nic, já jsem tady přišla akorát zalít kytky. Což je dost složitý úkol, když máte 179 centimetrů a čníte tak nějak přirozeně všude a umíte být nenápadná asi jako osel mezi stádem koňů. Nicméně to jsem zcela odbočila. Prostě mi to otevřelo oči a tak přestala jsem mít komplexy sama ze sebe. Asi jako když si uvědomíte, že nejste číz od Mekáče mezi burgerama z Dishe, ale číz mezi ostatníma čízema a navíc ve vás nezapomněli na okurku jakože na mozek.
ca283c83e423bacc5bef44bdbd2b0a8ea3d01338a7531728836775687881dcdc_1
Hohoho, Adélo, pozor, a kde bereš tu jistotu, že se do té pózy vždy dokonalé nepasuješ? Nevím, těžko říct, jak vyznívá má osobní prezentace, ale spíše než jako vždy dokonalá kočička s perfektně tvarovaným gluteusem a latissimem asi působím jako ironická mrcha. Ale jinak jsem jako košík s koťatama, to každopádně. Když sním hodně jídla, tak mám nafouknuté břicho a hrozí, že se mi narodí malý kebábek. Když málo piju a hodně solím, tak se mi na zadku objeví celulitida. A někdy se mi nechce trénovat a brečím už při 40 kilech na dřep. No a taky pro mě není primární to, jak vypadám namazaná závodní barvou a jestli mi ten mejkap v horku reflektorů teče moc nebo málo. To, jestli budu mít následující týden na kafe ze Starbucks, není vázano na počet lajků a moje příjmy neovlivní, jestli mi přibývají sledující. Takže suma sumárum jsem spoko. A vy byste měli taky být, protože si ušetříte spoustu práce s filtrama a fotošopem a nemusíte každý druhý den špulit zadek/prsa/bicáky/břišáky, abyste přilákali potenciální sponzory jako třeba DetoxTea, což chce určitě úplně každý a je to vrchol potravinového řetězce.
13267721_10201717019162623_3040391824148607273_n
P.S. Tyvole, ne že si to někdo budete brát osobně. 
P.S.2. A když už si to někdo chcete brát osobně, tak vy, kdo mě nemáte rádi a já nemám ráda vás! 😀
P.S.3. Samozřejmě se to netýká všech! Například Katka Kyptová má stejně velká lýtka i ve skutečnosti a takový Grznár vypadá jako … Grznár.

About author

Related articles

2 komentáře

Leave a Comment

Napsat komentář