Only an administrator can add new users.

Jak jsem byla naivní (nebuďte i vy!)

Jak jsem byla naivní (nebuďte i vy!)

Hořká pravda 0 comments by
Pěkný podvečer,

Čas od času mi přijde email od klientky, že je sice ráda, jak jsme se od začátku pohnuly, ale když to přirovná s pokrokem téhle nebo tamté bikinky, přijde jí to neuvěřitelně pomalé…

Na fejsbůčku vidíte jednu „neuvěřitelnou“ proměnu za druhou, za pár měsíců z obezity na vysekaný pekáč a to JEN DÍKY stravě, nejlépe sacharidovým vlnám, cvičení a kardiu, ideálně na lačno..

Nebo přijde štiplavý komentářík, že za stejnou dobu než já se tahle a tahle vypinkla o pár desítek procent lépe, a určitě kvůli tomu, že jede klasický bodybuilderský jídelníček, nízké váhy a vysoké opakování v kombinaci se stepperem na lačno, zatím co já následuji IIFYM, zvedám váhy jak dobytek a za kardio považuji 10-15min HIIT (protože science, novodobé výzkumy apod. jsou naprosto mimo a co se vědělo v 70.-80. letech nemůže přebít vůbec nic)

..Jasně.

Čím déle se ve fitness světě pohybuji, tím méně naivnější jsem. Moc dobře si pamatuji plesk plesk, jak jsem na začátku svého působení v mém rodném fitku tvrdila, jak náš pulsácký bodybuilder (mrk mrk, jméno ode mě neuslyšíte, ale valná většina si stejně pod tím „někoho“ představí) je stoprocentně naturál, ideálně pro to, že to sám řekl, že za všechno může jen výborná genetika..

Jasně…

Nebo další příklad, „jedna“ naše veleslavná bikinka, která vede boj za naturální přípravu s podkomentářem, že je stejně nemocná a že by nic takového brát nemohla.. Ale to že by, kromě jiného, nejradši vyluxovala i prášek do pečiva, to už zůstane v pozadí pražských klubů.

Nebo příspěvky po objemové přípravě, jak ZASE za půl roku přibrala fitnesska 10-12kg svalů, že si nemůže pomoct, protože prostě po rýži to roste jako z vody?

A ideálně, když se za dalších 5 týdnů vyseká na kost, jen díky dvoufázovým tréninkům a kardiu?

..Ale notaaaaaaaaaak.

Neberte to jako článek, kterým bych chtěla sahat ostatním do svědomí, že doping (a tím nemyslím hned nutně steroidy, ale i různé spalovače a doplňky na urychlenou regeneraci) je fuj, že by se před tím každý měl křižovat apod. Ne.

Vím, že i přes všemožné kontroly a „kontroly“ je ve valné většině sportů a jen tak nevymizí. A že to s nimi je jednodušší než tlesknutí a po první dávce spadne z těla 15kg rosolu, to samozřejmě není pravda. Ale to, že to všechno přičítají tomu, že patří k těm nuzným pár procentům s výbornou genetikou, a ČIROU NÁHODOU to zrovna oni objevili, i když před tím nikdy nesportovali a NAJEDNOU jako lusknutím naberou petstotisíc kilo svaloviny a petstotisíc kilo tuku shodí? A ideálně když hlásají, jak přecházejí z federace do federace protože chtějí otevřeně bojovat za čistý sport?

Alealeale

Tyvole, ať si třeba strčí do prdele celej primobolon se stanozololem, ale SAKRA ať ze sebe nedělají svatoušky a potom nemotají hlavu těm, kteří si naivně myslí, že když si za strašný prachy od nich koupí návod na brutální sacharidový vlny s milionem hodin kardia týdně, tak že se vysekají stejně a za stejný čas, jako právě tihle „úžasní genetičtí jedinci“.

Úroveň nasranosti překračuje jisté meze, protože se na mě pravidelně, tak jednou za týden obrací dívčina (jak už jsem zmínila hore), která si právě tímhle prošla a ideálně s tím, že všechno co rychle zhubla stejně rychle nabrala, ještě s pár kily navíc a teď se k tomu všemu ještě pojí záchvatovité přejídání. A kdo s tím má zkušenosti myslím, že mi dá za pravdu, že odstranit tenhle druh ED je daleko těžší, než samotná dieta.

A víte co je ještě smutnější? Že přesně tenhle koloběh se nekoná jen okolo fitness a silového podia, ale v normálním životě.

Napomůžou si kluci v patnácti, protože to řekl Grznár, a je jedno, že cvičí teprve dva měsíce, chce to mít jistotku hned od začátku, naordinují si i holky, aby měly dostatek „lajků“ na fejsbuku, followerů na instagramu.

…Každý den na internet hodit jednu fotku zadku nebo prsou, yasss, to je to poslání, kvůli kterému jsem byla stvořena na tento svět.

(a to, jakým způsobem si většina holek „vydělává“ by byl taky námět na jeden sáhodlouhý článek… ale s trochou fantazie na to určitě přijdete sami)

..A že zde „čím dříve tím lépe“ aplikovat opravdu nemohu a že se to může vymstít velice rychle a brzo snad psát také nemusím…

Takže prosím holky, příště, až budete zase smutní, jak to téhle fitnessce jde daleko, ale daleko rychleji než vám, uvědomte si, že tu možná (s největší pravděpodobností, ale i výjimka potvrzuje pravidlo, samozřejmě) existuje i taková možnost, že se jí dostává i takové malé nelegální pomoci,

kterou vy pořídit nemůžete.

..A buďte rádi, že si nemusíte holit bradku.

About author

Related articles

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Comment

Napsat komentář