Only an administrator can add new users.

Fitness, nebo por..?

Fitness, nebo por..?

Hořká pravda 0 comments by

V poslední době se ve fitness světě rozběhl takový nešvar, který mě donutil mé sledování ostatních kočiček zredukovat na minimum.

A proč?
Protože kozičky.

tumblr_n7dh9oinhn1r7yxrco4_500

..ale bohužel ne tyhle.

Je mi jasné, že když se někdo proslaví tím, že se věnuje bikiny fitness, nebo jiné kulturistické kategorii, jeho fanoušky asi nebude tolik zajímat výsledek IQ testu, jeho bakalářská práce i když někdy leda tak z vysoké školy plastické , či seznam knih, které za poslední měsíc stihli přečíst.
Nejsem naivní.
Je jasné, že se bude chtít pochlubit svojí formou oproti třeba minulému roku, či jen pár měsíců vzad, nebo bude chtít vystavit svůj nově vyseklý pekáč, na kterém tak tvrdě makají. no ale pak je tu ještě jeden pekáč, a ten si prosím raději nechte pro sebe..

 

ALE!

33252524Nejsem si uplně jistá, jestli v rámci progressu a vůbec FITNESS je třeba každé druhé ráno postovat selfíčko s vyšpulenou pusou a přes 3/4 fotky dvě plastická kůzlátka. Do direct messages nějakýmu borci, nebo na sexznamku dobrý, ale mám takový dojem, že s konečným názvem na fejsbučku „BIKINI FITNESS IFBB“ to nemá zhola nic společného.
Anebo pro změnu, když už tedy farmářství necháme farmářstvím, a přesuneme se o něco níže DAT BOOTY DOEEEE.. Zadek je chlouba. To si nemusíme vysvětlovat. Od té doby, co ten můj nevypadá jak rozplizlý kombajn se sebevědomí otočilo o 180° a nebojím se říct, že patří k mým přednostem zadnostem? Blanko. Trochu sofistikovanější vtip bys dát nemohla? a jednou nebo dvakrát jsem ho vyfotila bez řádné vrstvy oblečení, přiznávám. Ale z boku, ve stejné póze jako před rokem, aby bylo vidět porovnání. Ale HROZNĚ FITNESS FOTKA, kdy je slečna v posteli, velikost oblečení tanga šňůrky nepřesahuje 4cm2  a vyšpulený zadek je namířený přímo do čočky objektivu?
Fitness záležitost nepochybně. Samozřejmě s heštegy #FITNESS #TRANSFORMATION (přeměna na co přesně, prosím? Ale možná bych věděla..)
Vrcholem pro mé puritánské já bylo, když jsem spatřila fotku jedné NAHÉ nejmenované, vyfocené z profilu (respektive z profilu, ale zároveň lehce zpředu.. chápete. ne? Nepochybně.), kde jste mohli detailně vidět nejen pár domestikovaného zvěrstva a jednu polovinu dem glutes, ale i podstatnou část intimní partie jak mě učila maminka, Fifinečky. V tu chvíli jsem znechuceně zaklapla fejsbuk, odříkala pár Otčenášků a zalezla do postele to rozdýchat.

9tceoxc
Ne dobře. Nicméně značné znechucení tam bylo.
Jenže slečna dostane lajky. Stovky lajků. A takových komentářů! Ale že většina popisuje jak by jí nejradši udělali tohle a tamhleto, a vůbec co u takové fotky můžou asi tak provádět..
Meh.

ALE BLANKO, NEBUĎ TAKOVEJ PURITÁN!

image

Jednu věc tak trochu nechápu. Jednou jsem si vyfotila progress fotku ve spodním prádle (teda tričko jsem měla.. zas abychom si nahodili měřítka stejně), kterou jsem publikovala. Úspěch sklidila poměrně veliký, ale po chvíli mě tahle akce začala pěkně zžírat.
Vím, že můj blogísek i všechny ostatní sociální sítě sleduje celá moje rodina (mamka si s kamarádkami přeposílá některé mé články namísto vtipných gifů koťátek), děda si dokonce kvůli mně založil fejsbuk, aby mě mohl sledovat A NEDÁVNO dal svůj první lajk! málem jsme bouchli šáňo, když už jsem ten alkoholik, a také o celé té mé blogosféře ví většina kamarádů. Co si o té fotce tak můžou myslet? Z toho děda asi nebude mít radost.. A jelikož budu tak do čtyřiceti vypadat na patnáct, bůhví které cílové skupiny to zaujme.

55e
A kromě myšlenek na to, jaká je asi reakce okolí, mě ještě napadaly scénáře, jak mi taková stupidní fotka může zavřít dveře u různých pracovních pohovorů. To co dělám teď sice neskutečně zbožňuju, ale nejsem holka naivní a studuji i pro to, abych v budoucnu získala nějakou stabilní práci. Jsem paranoidní, ale jen tak pro představu abyste věděli, proč i za sebevíc tisíc lajků bych se k fotkám výše zmíněným nemohla „snížit“. Oplzlé lajky nechci, díky.

Čili,.. Jak to ty holky dělají, postovat takovéhle fotky bez nějakého sebemenšího studu, bez nějakých myšlenek na následky? Nejspíš asi počítají s tím, že je tohle fitness období bude živit celý život, protože nevím, jestli by se tyhle softporn fotky zaměstnavateli líbily.. možná tak právě do těch DM.. ale notak.
Je na ně máma taky pyšná? Taky rozesílá fotky dceřiny tvorby, AKA čtvrtečních kůzlátek?

9ab8366b02553655d57d95880199cb66

A rádoby fitness  videa.. to by bylo zase na další půl hodinové rozčilování. Můžete jet záda, ruce cokoliv.. Ale pokud na sobě budete mít víc než podprsenku a kraťasy zařízlé do půlky zadku, nic se točit nebude. A je jedno, že vám nastydnou ledviny, nebo že tím trpí při zátěží klouby! Hambatá budeš.
Cvičíš bicák? Můžeš, ale stejně ti pro jistotu s kamerou zabereme zadek centimetr po centimetru. HEŠTEG FITNESS!

Suma sumárum se nám celá tahle fitness sféra začíná pěkně zvrtávat a pusinky se začínají předhánět o „lajky“ naprosto bez zábran (a bez cenzury, bohužel) a já mám takový neblahý dojem, že se původní záměr fitness začíná až nepotřebně moc zvrhávat ,,..když už mám jednou to pěkný tělo..“
JEDNO VELKÝ ACHJO.

Ale nebojte. Pak jsem tu já a foreverinrolák skoro.

About author

Related articles

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Comment

Napsat komentář