Only an administrator can add new users.

VŠCHT – Hejt na letní semestr

VŠCHT – Hejt na letní semestr

Z deníčku Blaničky 0 comments by

Zdravím!

Konečně dodělaný nový kabátek, i když doladit některé detaily by ještě blogísku neuškodilo. TŘEBA WEDOS A POSRANÝ FTP BY MĚ KONEČNĚ MOHLO POSLOUCHAT!!

Ale sumasumárum, Blanice je spokojená, nerozčiluje jí, že každých 10 minut nefunguje nějaký odkaz a taky jí konečně nepřijde, že před ostatními nebude vypadat jak namyšlený kokot (nice try, but still..), protože věčně neodepisuje na komentáře.
JENŽE ONO MĚ TO K TOMU PROSTĚ NECHTĚLO Z POČÍTAČE PUSTIT!
Internety se proti mně spikly. A ne jen ty, bohužel…

giphy

promiňte, dneska jsem viděla Deadpool, <3Ryan<3 tu možná není naposled.

V pondělí totiž začal nový semestr.
Po zkouškovém jsem se zpátky na hodiny vážně těšila (!!), jednak na lidi z kruhu, jednak na to, že nebudu muset mít zapálený mozek 24/7 a věčný stres z nějakého testu či zkoušky (haha, nice try vol II.)

Malé potrolleníčko totiž začalo již při sestavování rozvrhu, kde jsem s pomocí všech sil stáhla 12 překrývajících se hodin na hodin 6. Je sice hezké, že dostáváme tolik zajímavých předmětů na výběr (anebo ty méně zajímavé, ke vší smůle povinné zdravím fyziko, o tobě se dnes ještě zmíním), ale že jsou všechny v jedné hodině, ideálně ještě na druhé straně kampusu už tak příjemné není. Počítala jsem, že za dobu svého působiště budu potřebovat stovky sešitů, pár desítek učebnic, nespočet tužek a propisek, ale že ještě budou vyžadovat Hermionin Obraceč času z Harryho Pottera, s tím jsem jaksi nepočítala.
3606f560-97f8-0131-ac71-0608406ff9f1

To je pořád ještě dobrý. Že se holt opět párkrát nedostavím na matiku není nic překvapujícího, ale nebudu lhát, že jsem si párkrát nezanadávala, když se mi čtvrteční ráno kříží tradiční medicína s potravinářským předmětem.
FMLLLLLLL

Pravé peklo začalo, až s prvními dny ve škole. Řekla jsem si, že když už jsem ten všchťák, tak bych konečně mohla zahodit laboratorní plášť o tři velikosti větší po bratrovi, který pomalu šourám po zemi a koupit si nový, hezký, se znakem naší školy, abych teda byla jako jó ultra profesionál (HEŠTEG KEMIST)
Bohužel jsem to s velikostí opět přepískla (ale na doporučení prodávající), a při prvním nošení, když jsem si potřebovala dřepnout pro kádinku ve spodní poličce, se plášť ve spodní části rozerval, potrhal a knoflíky se rozletěly na opačné strany místnosti. PROČ JEN MÁŠ TAK VELKOU PRDEL BLANKO!

150573-booty-booty-booty-booty-rockin-p3p8
A když už jsme u těch laborek..
Zavrhnete mě, když vám řeknu, že i když chemii miluji nade vše, do laboratoří by mě dobrovolně nedostal ani sám pánbůh? A ještě do těch anorganických? Kdy se mi rozbuší srdce i při zapalování blbýho kahanu?
Při každém kroku se mi totiž v hlavě vyrojí asi tak šedesát různých situací, CO BY SE ZROVNA TEĎ mohlo stát, jako například že by na mě někdo prsknul kyselinu sírovou, že by se můj ohon nějakým nedopatřením ocitl nad plamenem, nebo že shodím nějakou hrozně drahou technickou vymoženost.
A pak taky ten stres když víte, že jste prostě uplně levý, v laboratoři jste se víceméně nikdy nepohybovali (nebo rozhodně ne stylem ,,TADY MÁŠ ZHRUBA NÁVOD A HLEDEJ, MAKEJ, POČÍTEJ, ŠMUDLO!” ). Jo a už jsem se zmínila, že při druhém nepovedeném testu letíte a mně se podařilo posrat hned ten první? A že když se přihlásíte příští rok na laborky, TAK UŽ PRAVDĚPODOBNĚ ANI TY POSRANÝ HERMIONINY HODINKY NEBUDOU STAČIT?

9tceoxc

Ale laborky necháme laborkama, a přesuneme se k trollení numero dos. K tomu, ze kterýho bych rozbila pár skleniček (a klidně si troufnu i na ty Pelíškové), propleskla pár nevinných kolemjdoucích, a nakonec se slzami o velikosti hrachu vyházela oblečení ze skříně a schovala se do rohu.

Víte, jak jsem na podzim ukončila přípravu, protože jsem potřebovala napsat zápočet z matiky?
Nejspíš ano.

Tohle jaro jsem do toho chtěla dát všechno. Zaplatila si membership ve federaci, mám nejlepší tým, trénuji jako blázen, !!!zapsala jsem si to růžovou fixou do diářku a přidala dokonce i samolepku!!! a vůbec, chtěla jsem prostě z téhle přípravy vytěžit maximum a ukázat, že nejsem posera a že na to mám.
No. A teď už možná tušíte, co se asi tak stalo..
První hodina fyziky. Kromě toho, že je to další předmět, který se tady neučí jinak než ve svahilštině, o písmu na tabuli nejspíš koluje vyhláška, že ho můžou přečíst MAXIMÁLNĚ DVA lidé z první prostřední lavice posluchárny, pokud vstanou pravou nohou, to štěstí si vyslouží dobrou karmou za poslední tři roky a k tomu všemu je dobrá konstelace hvězd, hned na začátku profesor oznámil velice znepokojující informaci. Testy 8. a 13. týden.
Super! To je za dlouho, to se třeba i něco naučím.. Ale pro jistotu se podívám kdy přesně..

Jasně. Great. Týden od 4. do 10. dubna. Zprvnu mě trochu znepokojilo, že tahle fyzikální hitparáda se bude konat v týdnu mých narozenin, ale hlavně, KURVA, taky v týdnu, kdy jsem od čtvrtka do neděle na slovenském Půchově, bojující o postup na Evropu.

Ale tak přece se to může psát třeba v úterý.. Vzhledem k tomu, že v pátek se to psalo vždycky, jelikož jsou posluchárny relativně  volné.. nemyslím si.

Ale to ti určitě dají náhradní termín. Nope, bylo mi řečeno, že mor, ani reprezentace republiky neomlouvá. NO JASNĚ! Proč by se osmý týden prostě nemohl psát kterýkoliv jiný test, u kterého se dá domluvit náhradní termín?

PROTOŽE BLANKA JE DRAMA QUEEN A POTŘEBUJE PERMANENTĚ TROCHU STRESU V JEJÍM ŽIVOTĚ!
tumblr_inline_n7qsl6m4fn1s8rn7o

Ale taky se můžu rozhodnout jet, a druhý test napsat na 100% ANEBO potom ve dvou týdnech napsat souhrnný test, zkouškový test, zkoušku z fyziky a do toho ještě  zkouškový test i ústní z matiky! A 5 dalších zkoušek! Yaaayyyy!

giphy1

A proč tam vlastně ještě chodíš, Blanko?
Já ti nevim. Pošahaná? Možná.

About author

Related articles

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Comment

Napsat komentář